Συγκεντρωτικός Πίνακας Νηπιαγωγείων του νομού Ηρακλείου

Γράφτηκε από τον/την Σύλλογος Δομήνικος Θεοτοκόπουλος on . Posted in Σχολεία

 

thumb b5809-nhpiagogeia

 

Νηπιαγωγεία

Διεύθυνση

Τηλέφωνο

Προϊσταμένες

  1. Αγίας Βαρβάρας 1ο

Αγία Βαρβάρα

 

Κατερίνα Καμπιτάκη

  1. Αγίας Βαρβάρας 2ο

Αγία Βαρβάρα

   
  1. Αγίας Μαρίνας 1ο

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

 

Άννα Φραντζεσκάκη

  1. Αγίας Μαρίνας 3ο

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

 

Σοφία Ιγγλεζάκη

  1. Αγίας Μαρίνας 4ο

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

 

Βασιλική Ραχώνη

  1. Αγίας Πελαγίας

Αγία Πελαγία

 

Μαρία Θεοδοσίου

  1. Αγίου Βλάσση

Άγιος Βλάσσης

2810 881 591

Χριστίνα Ηλιάκη

  1. Αγίου Θωμά

Άγιος Θωμάς

   
  1. Αγίου Μύρωνα

Άγιος Μύρωνας

 

Κατερίνα Δακανάλη

  1. Αγίου Σύλλα

Άγιος Σύλλας

   
  1. Αγίων Δέκα

Άγιοι Δέκα

 

Χριστίνα Γκιόλκου

  1. Αγιών Παρασκιών

Αγιές Παρασκιές

   
  1. Αμιρών

Αμιρά

28950 31 360

 
  1. Αμουργέλων

Αμουργέλες

28910 93 519

 
  1. Ανάληψης Χερ/σου

Ανάληψη Χερ/σου

 

Αναστασία Φουντουλάκη

  1. Αντισκαρίου

Αντισκάρι

   
  1. Άνω Αρχανών 1ο

Άνω Αρχάνες

 

Κατερίνα Θάνου

  1. Άνω Αρχανών 2ο

Άνω Αρχάνες

 

Σοφία Αλεξάκη

  1. Αρχανών 3ο

Κάτω Αρχάνες

 

Μαρία Πεδιαδίτη

  1. Άνω Βιάννου

Άνω Βιάννος

28950 22 644

Αθηνά Καρτσούλη

  1. Ανωπόλεως

Ανώπολη

 

Μαρία Λιναρίτη

  1. Άρβης

Άρβη

28950 71 251

Μαρία Βουμβουλάκη

  1. Αρκαλοχωρίου 1ο

Αρκαλοχώρι

28910 23 133

Αγγελική Παπαδοπούλου

  1. Αρκαλοχωρίου 2ο

Αρκαλοχώρι

28910 23 312

Αδαμαντίνη Αργυρού

  1. Αρκαλοχωρίου 3ο

Αρκαλοχώρι

28910 23 446

Φεβρωνία Καλουδάκη

  1. Ασημίου 1ο

Ασήμι

28930 32 338

 
  1. Ασημίου 2ο

Ασήμι

   
  1. Ασιτών Άνω

Άνω Ασίτες

2810 861 166

Ευσεβία Τζουλάκη

  1. Ασιτών Κάτω

Κάτω Ασίτες

2810 861 585

Αντωνία Κωνιού

  1. Βαγιονιάς

Βαγιονιά

   
  1. Βασιλειών

Βασιλειές

 

Φρειδερίκη Δραμουντάνη

  1. Βενεράτου

Βενεράτο

 

Θεοδώρα Κλάδου

  1. Βοριζίων

Βορίζια

   
  1. Βουτών 1ο

Βούτες

 

Ελένη Λαπόρδα

  1. Βουτών 2ο

Λ. Πανεπιστημίου 70

 

Χρυσή Βρέντζου

  1. Βουτών 3ο

Λ. Πανεπιστημίου 70

 

Μαρία Περάκη-Μακρή

  1. Βώρων

Βώροι

   
  1. Γαζίου 1ο

Γάζι

 

Μαρία Καφετζάκη

  1. Γαζίου 2ο

Γάζι

 

Ευσταθία Φασουλά

  1. Γαζίου 3ο

Γάζι

 

Όλγα Κλάδου

  1. Γαλιάς

Γαλιά

 

Παρασκευή Δεμίρη

  1. Γέργερης

Γέργερη

 

Χρυσούλα Αράπογλου

  1. Γκαγκάλων

Γκαγκάλες

   
  1. Γουβών Άνω

Άνω Γούβες

 

Κατερίνα Καράτζιου

  1. Γουβών Κάτω

Κάτω Γούβες

 

Παρασκευή Αυγέρη

  1. Γουρνών

Γούρνες Πεδιάδος

 

Σταματίνα Μαρσέλου

  1. Γωνιών Πεδιάδος

Γωνιές Πεδιάδος

   
  1. Δαφνών

Δαφνές

   
  1. Δεματίου

Δεμάτι

   
  1. Ειδικό Αρκαλοχωρίου

Αρκαλοχώρι

   
  1. Ειδικό Ηρακλείου 1ο

Ρολέν 2

   
  1. Ειδικό Ηρακλείου 2ο

Ανδρ. Παπανδρέου 8

2810 343 820

Νικολέτα Σαμαρά

  1. Ειδικό Μοιρών

Πόμπια

28920 41 052

 
  1. Ελιάς

Ελιά

 

Φωτεινή Μαγριπλή

  1. Εμπάρου

Έμπαρος

 

Μαρία Χαλκιαδάκη

  1. Επισκοπής

Επισκοπή

 

Μαρία Δεσποτάκη

  1. Ευρωπαϊκής Παιδείας

Σαββαθιανών 8

   
  1. Ζαρού

Ζαρός

 

Βελούδω Κορδονούρη

  1. Ηρακλείου 1ο

Οδός 1878, αρ. 2

 

Σταυρούλα Φάσσου

  1. Ηρακλείου 2ο

Πλάτωνος 32, Χρυσοπηγή

 

Μαρία Ηλιάκη

  1. Ηρακλείου 3ο

Μπιζανίου 11

 

Σταματία Διαμαντάρα

  1. Ηρακλείου 4ο

Μαραθώνος 10

 

Αλίκη Διαλυνά

  1. Ηρακλείου 5ο

Περίδη 23

 

Δημητρία Μεϊμάρη

  1. Ηρακλείου 6ο

Καραϊσκάκη 4

 

Σοφία Καπετανάκη

  1. Ηρακλείου 7ο

Μετεώρων 17

 

Κατερίνα Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 8ο

Εμμ. Ξάνθου 13

 

Αγγελική Δήμου

  1. Ηρακλείου 9ο

Ιωάννη Ρωμανίδη 7

 

Μαρία Καρπαθιωτάκη

  1. Ηρακλείου 10ο

Επιμενίδου 21

 

Μαρίνα Παπαστεφανάκη

  1. Ηρακλείου 11ο

Εθν. Αντιστάσεως 54

 

Κυριακή Καστάνη

  1. Ηρακλείου 12ο

Ναυαρίνου 45

2810 211 000

Ευγενία Παπαγιαννάκη

  1. Ηρακλείου 13ο

Κνωσού 236

2810 211 623

Ανθούλα Παπαδοκωστάκη

  1. Ηρακλείου 14ο

Κνωσού 126

 

Αντωνία Κοζυράκη

  1. Ηρακλείου 15ο

Ρόδων 10

 

Βασιλική Θεοδώρου

  1. Ηρακλείου 16ο

Κνωσού 1

 

Μαρία Τσιάρα

  1. Ηρακλείου 17ο

Δ. Φραγκιαδάκη 26

 

Χριστίνα Παπαγεωργίου

  1. Ηρακλείου 18ο

Έκτωρος 6

   
  1. Ηρακλείου 19ο

Πυράνθου 40

 

Άννα Φραγκιαδάκη

  1. Ηρακλείου 20ό

Λεβήνου 7 και 13

 

Ελένη Μαρτιμιανάκη

  1. Ηρακλείου 21ο

Καλοκαιρινού 197

 

Ευφροσύνη Κουτσάκη

  1. Ηρακλείου 22ο

Σακουλιέρηδων 24

   
  1. Ηρακλείου 23ο

Λασαίας & Αυλώνος

 

Αναστασία Καρούζου

  1. Ηρακλείου 24ο

Καστρινάκη 82

 

Κατερίνα Δερμιτζάκη

  1. Ηρακλείου 25ο

Σγουρομαλλίνης 1

 

Σουλτάνα Λημνιού

  1. Ηρακλείου 26ο

Μουσών 71, Πατέλες

 

Μαρία Κοτσαμπασάκη

  1. Ηρακλείου 27ο

Α. Βογιατζάκη 7

   
  1. Ηρακλείου 28ο

Μιχ. Αρχαγγέλου 47

 

Δέσποινα Κομνηνού

  1. Ηρακλείου 29ο

Γ. Μαράντη (τέρμα)

 

Ιφιγένεια Κρεμμυδά

  1. Ηρακλείου 30ό

Λευκωσίας 40

 

Κυριακή Ζαχαριουδάκη

  1. Ηρακλείου 31ο

Λάππα 63

 

Μαρίνα Ανδρονά

  1. Ηρακλείου 32ο

Συγκρ. Τάλως

 

Μαρία Μυλωνάκη

  1. Ηρακλείου 33ο

Αλαμάνας & Ιωάννη Ρωμανίδη

 

Χριστοθέα Φαρσάρη

  1. Ηρακλείου 34ο

Σγουρομαλλίνης 1

 

Ελένη Μαυροφόρου

  1. Ηρακλείου 35ο

Μουσών 71, Πατέλες

 

Φωτεινή Επταμεινίτη

  1. Ηρακλείου 36ο

Εκάτης 9

 

Γεωργία Σαχλαμπάνη

  1. Ηρακλείου 37ο

Φοίνικος 16

 2810  315 220

Ελένη Κροθιανάκη

  1. Ηρακλείου 38ο

Αργυροκάστρου 81

 

Φιλία Αμαργιωτάκη

  1. Ηρακλείου 40ό

Εμμ. Ξάνθου 13

 

Μαριάννα Λαμπράκη

  1. Ηρακλείου 41ο

Πυράνθου

 

Άννα Αθανασοπούλου

  1. Ηρακλείου 42ο

Δρυμιτινού 58

 

Ευγενία Κοντογιάννη

  1. Ηρακλείου 43ο

Υακίνθου 1, Συγκρ. Τάλως

 

Μαρία Τζεβελεκάκη

  1. Ηρακλείου 44ο

Παλαιοκάπα 55

 

Ελπίδα Ρυακυωτάκη

  1. Ηρακλείου 45ο

Λευκωσίας 40

 

Ουρανία Ματζίτζη

  1. Ηρακλείου 46ο

Κονδυλάκη 90

 

Ελένη Μανιαδή- Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 47ο

Αλ. Σβάιτσερ 61

 

Μαρία Κουφάκη

  1. Ηρακλείου 48ο

Ιερολοχιτών 42

 

Ειρήνη Τερζάκη

  1. Ηρακλείου 49ο

Πόντου 10

 

Μαρία Μαρκοδημητράκη

  1. Ηρακλείου 50ό

Πολυβίου 3

 

Αργυρώ Δαγκωνάκη

  1. Ηρακλείου 51ο

Ιωάννη Καρδίτση 10

 

Ελένη Φραγκάκη

  1. Ηρακλείου 52ο

Μυκηνών 10

 

Βικτωρία Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 53ο

Εργ. Κατοικίες Μπεντεβή

 

Ευαγγελία Δαμιανάκη

  1. Ηρακλείου 54ο

Σπύρου Μουστακλή

 

Κατερίνα Παπαδάκη

  1. Ηρακλείου 55ο

Γ. Μαράντη (τέρμα)

 

Αργυρή Σταυρουλάκη

  1. Ηρακλείου 57ο

Παπαπέτρου Γαβαλά 69

 

Ειρήνη Σολακάκη

  1. Ηρακλείου 58ο

Μαγγανάρηδων 25

 

Άννα Στειακάκη

  1. Ηρακλείου 60ό

Ανθέων 33-35

 

Αμαλία Σηφάκη

  1. Ηρακλείου 61ο

Αλεξ. Δελμούζου
Εσταυρωμένος

 

Ελπίδα Πηγουνάκη

  1. Ηρακλείου 62ο

Κυβέλης 29

 

Μάρθα Αγαθαγγέλου

  1. Ηρακλείου 63ο

Γαληνού 61

 

Κλεάνθη Καλογιαννάκη

  1. Ηρακλείου 64ο

Ν. Κρασαδάκη 33

 

Γλαύκη Πακιουφάκη

  1. Ηρακλείου 65ο

Πρόκλου & Ερυθρού Σταυρού

 

Μαρία Πετράκη

  1. Ηρακλείου 67ο

Δ. Μπουρλάκη 17

 

Κατερίνα Πιτσάκη

  1. Ηρακλείου 68ο

Αλ. Σβάιτσερ 61

 

Χαρίκλεια Κόλιου

  1. Ηρακλείου 69ο

Π. Μπακογιάννη 5

 

Ιωάννα Τζινταράκη

  1. Ηρακλείου 70ό

Παπαναστασίου 199

 

Μαρία Αναγνωστάκη

  1. Ηρακλείου 71ο

Δώριδος 4, Τρεις Βαγιές

   
  1. Ηρακλείου 72ο

Μαστρακούλη 5

 

Παρασκευή Καπλατζή

  1. Ηρακλείου 73ο

Πριάμου 1, Γιόφυρος

 

Ειρήνη Τσακαλάκη

  1. Ηρακλείου 74ο

Θεοδοσίου Ματθαιάκη 35Α

 

Μαρία Κεφαλάκη

  1. Ηρακλείου 75ο

Εσταυρωμένος

 

Σταυρούλα Καρούσου

  1. Ηρακλείου 76ο

Αβδήρων 2

 

Μαρία Ανδρουλάκη

  1. Ηρακλείου 77ο

Σπύρου Μουστακλή

 

Μαρία Ξενάκη

  1. Ηρακλείου 78ο

Ιωάννη Καρδίτση 10

 

Μαρία Ζαχαριουδάκη

  1. Θραψανού

Θραψανό

 

Φωτεινή Κουτράκη

  1. Καβροχωρίου

Καβροχώρι

 

Μαρία Λεμονάκη

  1. Καλεσσών

Καλέσσα

 

Ιφιγένεια Τσάμου

  1. Καλλιθέας

Καλλιθέα

   
  1. Καλυβιών Πυργιωτίσσης

Παναγία Καλυβιανή

   
  1. Καμαρών

Καμάρες

   
  1. Καπαριανών

Καπαριανά

 

Ανθούλα Τσιμπεράκη

  1. Καρτερού

Καρτερός

 

Ελένη Πετούση

  1. Καστελλίου

Καστέλλι

28910 31 438

Παρθένα Κριτσιλίδου

  1. Καστρίου

Καστρί

   
  1. Κάτω Καστελλιανών

Κάτω Καστελλιανά

   
  1. Κοκκίνη Χάνι

Κοκκίνη Χάνι

 

Ευγενία Μπιτσάκη

  1. Κουνάβων

Κουνάβοι

 

Αμαλία Σκουντάκη

  1. Κρουσώνα 1ο

Κρουσώνας

 

Μαρία Σαριδάκη

  1. Κρουσώνα 2ο

Κρουσώνας

 

Ιωάννα Μαμουλάκη

  1. Κυπαρισσίου

Κυπαρίσσι

   
  1. Λιμήν Χερ/σου 1ο

Λιμένας Χερ/σου

 

Μαρία Κασσωτάκη

  1. Λιμήν Χερ/σου 2ο

Λιμένας Χερ/σου

 

Κατερίνα Αυγουστή

  1. Μαγικός Αυλός

Βασιλειές

   
  1. Μαλίων 1ο

Μάλια

 

Ευαγγελία Παπαδογιάννη

  1. Μαλίων 2ο

Μάλια

   
  1. Μαλίων 3ο

Μάλια

   
  1. Μαράθου

Μάραθος

   
  1. Μεγάλης Βρύσης

Μεγάλη Βρύση

 

Μαρία Δουλφή

  1. Μεσοχωριού

Μεσοχωριό

   
  1. Μεταξοχωρίου

Μεταξοχώρι

   
  1. Μητρόπολης

Μητρόπολη

   
  1. Μοιρών 1ο

Μοίρες

 

Ευτυχία Δασκαλάκη

  1. Μοιρών 2ο

Μοίρες

 

Ευαγγελία Αναγνωστάκη

  1. Μοιρών 3ο

Μοίρες

 

Μαρίνα Βελιβασάκη

  1. Μοχού

Μοχός

 

Ευαγγελία Λαγουδάκη

  1. Μυρτιάς

Μυρτιά

 

Πλούσια Καλαϊτζάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 1ο

Μαυσώλου 75

 

Μαρία Παπουτσάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 2ο

Μαυσώλου 105

 

Πελαγία Κοκκίνου

  1. Νέας Αλικ/σού 3ο

Είσοδος Γηπ. Ηροδότου

 

Μαρία Καστρινάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 4ο

Αγίου Γεωργίου 11

 

Καλλιόπη Αγαπάκη

  1. Νέας Αλικ/σού 5ο

Μαυσώλου 75

 

Παναγιώτα Σιμιτζή

  1. Νέας Αλικ/σού 6ο

Είσοδος Γηπ. Ηροδότου

 

Θωμαή Ματάνη

  1. Νέας Αλικ/σού 7ο

Μαυσώλου 105

 

Ανθούλα Πλευράκη

  1. Νέας Αλικ/σού 8ο

Θαλή 9, ΒΙ.ΠΕ

 

Βασιλική Καλτσά

  1. Πετροκεφαλίου

Πετροκεφάλι

   
  1. Πιτσιδίων

Πιτσίδια

 

Καλλιόπη Καλλιτσουνάκη

  1. Πόμπιας

Πόμπια

 

Ευαγγελία Λεμονάκη

  1. Προφήτη Ηλία

Προφήτης Ηλίας

 

Ευαγγελία Σοφουλάκη

  1. Πύργου

Πύργος

   
  1. Ροδιάς

Ροδιά

 

Ελένη Τσαφντάκη

  1. Σγουροκεφαλίου

Σγουροκεφάλι

 

Χριστίνα Βαρδαλαχάκη

  1. Σίβα Πυργιωτίσσης

Σίβας Πυργιωτίσσης

   
  1. Σκαλανίου

Σκαλάνι

   
  1. Σκουρβούλων

Σκούρβουλα

   
  1. Σοκαρά

Σοκαράς

   
  1. Σταυρακίων

Σταυράκια

   
  1. Στερνών

Στέρνες

   
  1. Στόλων

Στόλοι

 

Μαρία Λυτροσυγγούνη

  1. Τεφελίου

Τεφέλι

   
  1. Τσιφούτ Καστελίου

Τσιφούτ Καστέλι

   
  1. Τυλίσου

Τύλισος

   
  1. Τυμπακίου 1ο

Τυμπάκι

 

Μαρία Μαθιουδάκη

  1. Τυμπακίου 2ο

Τυμπάκι

 

Ελένη Μπαμπιονιτάκη

  1. Τυμπακίου 3ο

Τυμπάκι

 

Ελένη Φατσή

  1. Φανερωμένης

Φανερωμένη

   
  1. Φόδελε

Φόδελε

   
  1. Χάρακα

Χάρακας

   
  1. Χαρακίου

Χαράκι

   
  1. Χερσονήσου

Χερσόνησος

 

Μαρία Αυγουστή

  1. Χουδετσίου

Χουδέτσι

   
  1. Ψαρής Φοράδας

Ψαρή Φοράδα

 

Κυριακή Πασχαλίδου

Συγκεντρωτικός πίνακας Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων Νομού Ηρακλείου

Γράφτηκε από τον/την Σύλλογος Δομήνικος Θεοτοκόπουλος on . Posted in Σχολεία

 

sxoleio-

Δημοτικά Σχολεία

Διεύθυνση

Τηλέφωνο

Διευθυντής σχ. μονάδας

           Δημοτικό Αγ. Βαρβάρας                         

Αγία Βαρβάρα

28940 22 231

Μιχάλης Αναγνωστάκης

         1ο Δημοτικό Αγ. Μαρίνας                            

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

2810 250 746

Συραγώ Χορταριά

         2ο Δημοτικό Αγίας Μαρίνας                            

Αγία Μαρίνα, Τσαλικάκι

2810 370 360

Απόστολος Κλινάκης

         Δημοτικό Αγ. Πελαγίας            

Αγία Πελαγία   

2810 811 304

Μανώλης Ζαϊμάκης

         Δημοτικό Αγ. Θωμά                               

Άγιος Θωμάς

28940 22 150

Μανώλης Παπαδογιαννάκης

        Δημοτικό Αγ. Κυρίλλου            

Άγιος Κύριλλος

28920 94 300

 

         Δημοτικό Αγίου Μύρωνα             

Άγιος Μύρων   

2810 721 207

 

         Δημοτικό Αγ. Σύλλα

Άγιος Σύλλας

2810 881 218

 

          Δημοτικό Αγ. Δέκα               

Άγιοι Δέκα         

28920 31 245

Γρηγόρης Γιαμαλάκης

        Δημοτικό Αγ. Παρασκιών       

Αγιές Παρασκιές

2810 741 264

Γιώργος Κουντούρης

        Δημοτικό  Αμιρών                               

Αμιρά

28950 31 360

 

           Δημοτικό Ανάληψης Χερ/σου             

Ανάληψη Χερ/σου

28970 25 680

Γιώργος Καλογεράκης

           Δημοτικό Αντισκαρίου     

Αντισκάρι          

28920 97 222

 

       Δημοτικό Άνω Βιάννου              

Άνω Βιάννος

28950 22 233

Νίκος Τουπής

        Δημοτικό Άρβη

Αρβη

28950 71 251

 

       1ο Δημοτικό Αρκαλοχωρίου                

Αρκαλοχώρι

28910 22 244

Αργυρώ Λυραράκη

       2ο Δημοτικό Αρκαλοχωρίου                

Αρκαλοχώρι

28910 23 609

Στέφανος Ψυλλάκης

        1ο Δημοτικό Αρχανών            

Αρχάνες

2810 751 807

Χάρης Καπετανάκης

        2ο Δημοτικό Αρχανών            

Αρχάνες

2810 751 800

Κώστας Παραδεισανός

        Δημοτικό Ασημίου                               

Ασήμι

28930 31 217

Μαρία Πετλάκη

         Δημοτικό Ασιτών Άνω      

Άνω Ασίτες        

2810 861 366

 

       Δημοτικό Ασιτών Κάτω

Κάτω Ασίτες

2810 861 587

Μαρία Σκουλουδάκη

           Δημοτικό Βαγιονιάς                               

Βαγιονιά

28930 41 265

Γιάννης Ραδαίος

        Δημοτικό Βασιλειών                               

Βασιλειές

2810 881 577

Μαρίκα Ζερβού

       Δημοτικό Βενεράτου                               

Βενεράτο

2810 791 244

Θανάσης Πασσίσης

         Δημοτικό Βοριζίων                               

Βορίζια

28940 31 022

 

       1ο Δημοτικό Βουτών               

Βούτες 

2810 721 410

 

       2ο Δημοτικό Βουτών

Λ. Πανεπιστημίου 70          

2810 542 560      

Μπάμπης Στεφανάτος

        Δημοτικό Βώρων                               

Βώροι

28920 91 234

Ελένη Γερωνυμάκη

        1ο Δημοτικό Γαζίου                                

Ελευθερίας 49, Γάζι

2810 821 217

Νίκος Φαραζάκης

        2ο Δημοτικό Γαζίου

Πολύδροσο, Γάζι               

2810 821 816

Ευαγγελία Λειτουργάκη

        3ο Δημοτικό Γαζίου

Πολύδροσο, Γάζι

2810 824 954

Μανώλης Μπελιμπασάκης

        Δημοτικό Γαλιάς                               

Γαλιά

28920 22 120

Κώστας Αγριμάνης

       Δημοτικό Γέργερης                               

Γέργερη

28940 41 207

Θανάσης Δαμιανάκης

      Δημοτικό Γκαγκάλων                               

Γκαγκάλες

28920 31 320

 

        Δημοτικό Γουβών                               

Γούβες

28970 41 357

Μανώλης Χρυσός

        Δημοτικό Γουρνών                               

Γούρνες Πεδιάδος

2810 762 030

Καλλιόπη Δουκουμετζάκη

        Δημοτικό Δαφνών               

Δαφνές

 2810 791 254

Τσαμπίκα Μανωλάκη

        Δημοτικό Ειδικό Αρκαλοχωρίου                

Αρκαλοχώρι

28910 23 329

 

        1ο Δημοτικό Ειδικό Ηρακλείου                         

Κνωσού 1

2810 281 754

 

        2ο Δημοτικό Ειδικό Ηρακλείου

Πυράνθου & Αυλώνος             

2810 316 275

Μαρία Καμαριτάκη

       3ο Δημοτικό Ειδικό Ηρακλείου

Ανδρ. Παπανδρέου 8 

2810 282 028

Δημήτρης Γιαμαλάκης

           Δημοτικό Ειδικό Μοιρών              

Πόμπια

28920 41 052

Ευφροσύνη Μαράκη

          Δημοτικό Ελιάς                

Ελιά

2810 781 325

Μανώλης Καλογιαννάκης

          Δημοτικό Εμπάρου                               

Έμπαρος

28950 41 441

 

              Δημοτικό Επισκοπής                               

Επισκοπή

2810 771 214

Μανώλης  Φουντουλάκης

         Δημοτικό Ευρ. Παιδείας            

Σαββαθιανών 8

2810 301 780

Αμαλία Φιλιππάκη

        Δημοτικό Ζαρού                  

Ζαρός

28940 31 223

Κατερίνα Κόνιαλη

       1ο Δημοτικό Ηρακλ

Καλοκαιρινού 197

2810 282 405

Ελένη Πανακάκη

 

                   2ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Οδός 1878, αρ.2

2810 283 303

Φεβρωνία Κτιστάκη

                 4ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Συγκρότημα Τάλως  

2810 255 261

Σοφία Μαρκογιαννάκη

                5ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Εργ. Κατοικίες Μπεντεβή

2810 239 612

Βούλα Σερμπέζη

                6ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Αγίου Τίτου 1

2810 226 174

Τερψιχόρη Βαρδιάμπαση

            7ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Κνωσού 1

2810 283 938

Χρήστος Ιατρούδης

                8ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Ταξιάρχου Μαρκοπούλου 7

2810 284 561

Καλλιόπη Λεβέντη

            9ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Αντ. Μπετεινάκη 5             

2810 231 165

Στέλλα Τσαχάκη

            10ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Ισοκράτους 2

2810 232 111

Ελένη Τερζάκη

             11ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Πλατεία Μηνά Γεωργιάδου

2810 245 117

Γιάννης Μαυρουδής

                 12ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Κράπης 4, Πόρος               

2810 220 750

Γιάννης Γαλανάκης

            13ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Κανάρη 40, Κατσαμπάς

2810 245 513

Νίκη Διαμαντάκη

            14ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Σ. Σπανάκη 5, Πόρος

2810 245 297

Αγγελική Μαράκη

                  15ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Εμμ. Παπά 9

2810 252 903

Κατερίνα Σταματοπούλου

            16ο Δημοτικό Ηρακλείου

Πλούτωνος 30  

2810 212 659

Σοφία Ζερβού

           17ο Δημοτικό Ηρακλείου                         

Κνωσού 1

2810 283 356

Μανώλης Μπελαδάκης

            18ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Ερυθραίας 42

2810 232 169

Αργυρώ  Χατζηγιαννάκη

           19ο Δημοτικό Ηρακλείου                         

Κνωσού 236

2810 231 459

Γιάννης Χαχλάκης

           20Ο Δημοτικό Ηρακλείου

Πεζόδρομος Ορφέος 3, Άγιος Ιωάννης              

2810 231 985

Μαρία Μορφουλάκη

               21ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Σόλωνος 102, Φορτέτσα          

2810 232 577

Μανώλης Σουργιαδάκης

          23ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Μουσών 71, Πατέλες

2810 239 611

Ειρήνη Βιδάκη

          24ο Δημοτικό Ηρακλείου

Γερωνυμάκη 13               

2810 227 379

Αναστασία Αράπογλου

              25ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Δ. Φραγκιαδάκη 3

2810 254 527

Μανώλης Λαμπράκης

              26ο Δημοτικό Ηρακλείου

Γ. Μαράντη 3   

2810 255 097

Νίκος Λέριος

          27ο Δημοτικό Ηρακλείου

Δ. Φραγκιαδάκη 3             

2810 254 530

Αγγελική Τρουλλινού

               28ο Δημοτικό Ηρακλείου                         

Παπαγιάννη Σκουλά 10

2810 250 261

Ρένα Ζαχαριουδάκη

           30ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Πυράνθου 44    

2810 253 392

Αθηνά Ανδριώτη

           31ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Γερωνυμάκη 13

2810 228 361

Γιάννης Κριθινάκης

           32ο Δημοτικό Ηρακλείου

Νικ. Λύτρα 2     

2810 234 768

Γιώργος Καρπετάκης

           33ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Δειλινά               

2810 251 505

Νίκος Μανωλιτσάκης

           34ο Δημοτικό Ηρακλείου

Αλ. Σβάιτσερ 61               

2810 250 952

Δημήτρης Σημαιάκης

          35ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Δαμασκηνού 20               

2810 253 082

Μιχάλης Αρβανιτάκης

           36ο Δημοτικό Ηρακλείου

Ταγματάρχη Γιακουμάκη 41 

2810 238 666

Μανώλης Μελισσουργάκης

          37ο Δημοτικό Ηρακλείου

Μυρτιάς 22       

2810 238 757

Νίκος Καρατάσος

         39ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Κομνηνών 40, Πόρος  

2810 222 289

Ανδρέας Παπαδάκης

         40ο Δημοτικό Ηρακλείου

Γ. Μαράντη (τέρμα)               

2810 254 821

Μαρία Ζαχαριουδάκη

          41ο Δημοτικό Ηρακλείου

Μελετίου Πηγά 63, Ατσαλένιο  

2810 236 861

Γιάννης Σαϊτάκης

          42ο Δημοτικό Ηρακλείου

Κανάρη 40, Κατσαμπάς       

2810 244 075

Μαρία Φραγκιαδουλάκη

          43ο Δημοτικό Ηρακλείου

Σπύρου Μουστακλή      

2810 256 547

Χρυσούλα Περβολαράκη

          44ο Δημοτικό Ηρακλείου

Αγίου Τίτου 1    

2810 229 104

Πολυχρόνης Μαρκάκης

              45ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Ζεύξιδος, Τρεις Βαγιές 

2810 250 330

Χρήστος Ντρουμπογιάννης

          46ο Δημοτικό Ηρακλείου

Παπαπέτρου Γαβαλά 41         

2810 239 434

Μανώλης Παπαδάκης

          47ο Δημοτικό Ηρακλείου

Ν. Κρασαδάκη 19               

2810 323 225

Αθηνά Κριτσωτάκη

             48ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Εργ. Κατοικίες Αγίας Αικατερίνης

2810 222 629

Νίκος Μετζίνης

        49ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Πυράνθου 44    

2810 261 362

Γιώργος Στειακάκης

               50ο Δημοτικό Ηρακλείου         

Συγκρότημα Τάλως

2810 250 886

Κώστας Μηλαθιανάκης

         52ο Δημοτικό Ηρακλείου

Θητάκη 44, Εσταυρωμένος

2810 260 772

Χαρίδημος Φραγκομιχελάκης

               53ο  Δημοτικό Ηρακλείου

Ανδρ. Παπανδρέου 8 

2810 283 970

Ελένη Μεϊμάρη

                54ο Δημοτικό Ηρακλείου

Ανδρ. Παπανδρέου 8 

2810 289 563

Παναγιώτης Ζεγκίνογλου

         56ο Δημοτικό Ηρακλείου

Ι. Καρδίτση 10                162

2810 322 162

Νεκταρία Πρωτογεράκη

           57ο Δημοτικό Ηρακλείου

Παπαγιάννη Σκουλά 10          

2810 313 321      

Καλλιόπη Φακινού

            Δημοτικό Θραψανού

Θραψανό

28910 41 210

Γιώργος Καλογεράκης

            Δημοτικό Καλεσσών

Καλέσσα            

2810 821 476

Μανώλης Κυραλάκης

           Δημοτικό Καλ. Πυργιωτίσσης

Παναγία Καλυβιανή

28920 23 333

 

           Δημοτικό Καμαρών

Καμάρες

28920 43 274

 

           Δημοτικό Καπαριανών

Καπαριανά

28920 23 325

Γιώργος Πετρουλάκης

           Δημοτικό Καρκαδιώτισσας

Καρκαδιώτισσα

2810 871 160

 

          Δημοτικό Καστελίου

Καστέλι               

28910 31 258

Γεωργία Παπαδαρατσάκη

          Δημοτικό Κοκκίνη Χάνι

Κοκκίνη Χάνι    

2810 761 137

Νίκος Αμανάκης

          Δημοτικό Κουνάβων

Κουνάβοι           

2810 741 381      

Δημήτρης Αλεξάκης

         Δημοτικό Κρότου

Κρότος

28920 94 350

 

             1ο Δημοτικό Κρουσώνα         

Κρουσώνας       

2810 711 207

Ευτυχία Νιράκη

         2ο Δημοτικό Κρουσώνα         

Κρουσώνας

2810 711 204

Μιχάλης Τσικνάκης

         Δημοτικό Κωφών κ Βαρηκόων

Γερουλάνου 24

2810 230 139

 

          Δημοτικό Κωφών κ Βαρηκόων Μοιρών               

Γαλιά

28920 22 120

 

                 1ο Δημοτικό Λιμένα Χερ/σου

Λιμένας Χερ/σου

28970 22 076

Ηρακλής Δαφέρμος

                  2ο Δημοτικό Λιμένα Χερ/σου

Λιμένας Χερ/σου

28970 29 138

Τριανταφυλλιά Αποστολίδου

               1ο Δημοτικό Μαλίων                

Μάλια 

28970 31 254

Τηλέμαχος Μπελιβανάκης

             2ο Δημοτικό  Μαλίων                                                 

Μάλια 

28970 29 611

Γιάννης Καλλιτσάκης

            Δημοτικό Μαράθου               

Μάραθος           

2810 521 240

 

            Δημοτικό Μεγάλης Βρύσης

Μεγάλη Βρύση

28940 22 075

Μιχάλης Ανδρεαδάκης

            Δημοτικό Μεσοχωριού    

Μεσοχωριό       

28930 22 259

 

            Δημοτικό Μεταξοχωρίου

Μεταξοχώρι     

28940 51 292

Σπύρος Μανουσάκης

            1ο Δημοτικό Μοιρών

Μοίρες

28920 22 320

Αλεξάνδρα Τσώνα

            2ο Δημοτικό Μοιρών

Μοίρες

28920 22 710

Γιώργος Ρουβάκης

            Δημοτικό Μοχού               

Μοχός 

28970 61 213

Θεόφιλος Λαμπρογιαννάκης

           Δημοτικό Μυρτιάς               

Μυρτιά               

2810 741 283

 

                  1ο Δημοτικό Ν. Αλικ/σσού         

Μαυσώλου 75  

2810 332 030

Γιάννης Μιχελάκης

                  2ο Δημοτικό Ν. Αλικ/σσού         

Μαυσώλου 105

2810 245 912

Κώστας Θεοφάνους

           3ο Δημοτικό Ν. Αλικ/σσού         

Αγ. Γεωργίου 11               

2810 346939

Αναστασία Καραβόλια

        .   4ο Δημοτικό Ν. Αλικ/σσού         

Είσοδος Γηπ. Ηροδότου          

2810 220 998

Αντώνης Περισυνάκης

                   5ο Δημοτικό Ν. Αλικ/σσού         

Μαυσώλου 105               

2810 281 317      

Μανώλης Μανωλιτσάκης

            Δημοτικό Πετροκεφαλίου               

Πετροκεφάλι    

28920 42 231

Αντώνης Μαθιουδάκης

                    Δημοτικό Πιτσιδίων               

Πιτσίδια              

28920 45 288

Αγγελική Μιχαηλίδου

             Δημοτικό Πόμπιας               

Πόμπια

28920 41 219

Τίτος Ζερβάκης

                    Δημοτικό Προφήτη Ηλία     

Προφήτης Ηλίας               

2810 871 213

Πέτρος Μανασάκης

             Δημοτικό Πύργου               

Πύργος

28930 22 231

Μαρία Μελεσσανάκη

             Δημοτικό Ροδιάς

Ροδιά   

2810 841 217

 

             Δημοτικό Σγουροκεφαλίου               

Σγουροκεφάλι 

2810 771 304

 

             Δημοτικό Σίβα Πυργιωτίσσης

Σίβα Πυργιώτισσας  

28920 42 000

 

             Δημοτικό Σκαλανίου               

Σκαλάνι

2810 731 278

 

             Δημοτικό Σκινιά               

Σκινιάς

28910 91 450

 

                   Δημοτικό Σκουρβούλων  

Σκούρβουλα     

28920 43 385

 

             Δημοτικό Σοκαρά               

Σοκαράς             

28930 31 176

 

             Δημοτικό Σταυρακίων

Σταυράκια         

2810 721 466

 

                     Δημοτικό Στόλων

Στόλοι  

28930 31 002

 

                     Δημοτικό Τεφελίου               

Τεφέλι 

28930 51 073

Γιώργος Γαλαζούλας

                     Δημοτικό ΤσιφούτΚαστελλίου

                Τσιφούτ Καστέλλι            

28930 32 007

 

              Δημοτικό Τυλίσου               

Τύλισος               

2810 831 208

Νίκος Μακατουνάκης

             1ο Δημοτικό Τυμπακίου         

Τυμπάκι

28920 51 377

Γιάννης Μαθιουδάκης

                   2ο Δημοτικό Τυμπακίου         

Τυμπάκι

28920 51 391

Φραγκίσκος Γιαννακάκης

                    3ο Δημοτικό Τυμπακίου         

Τυμπάκι

28920 51 187

Ελευθερία Αλεγκάκη

                      Δημοτικό Φόδελε               

Φόδελε               

2810 521 484

 

                     Δημοτικό Χάρακα                              

Χάρακας

28930 22 213

Γιώργος Κοκκινομαγουλας

                    Δημοτικό Χερσονήσου     

Χερσόνησος      

28970 22 005

Χρύσανθος Αργυράκης

                      Δημοτικό Χουδετσίου       

Χουδέτσι            

2810 741 397

 

                      Δημοτικό Ψαρής Φοράδας               

Ψαρή Φοράδα

28950 61 350

 

 

 

 

Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δομήνικος Θεοτοκόπουλος

Διεύθυνση: Τίτου Γεωργιάδη & Γερωνυμάκη, Ηράκλειο Κρήτης, Τ.Κ. 71306
Επικοινωνία: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Τηλ. & Fax. 2810227341
Ώρες λειτουργίας 18:00-20:00 καθημερινές